Переваги навчання в КрНУ за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій»Навчання на кафедрі геодезії, землевпорядкування та кадастру КрНУ поєднує сучасні технології та базові, необхідні для майбутнього інженера, знання.

Основними перевагами здобування фаху за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» саме в КрНУ є (завантажити):

  1. Навчання у ВНЗ, що є передовим. Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського посідає 58 місце у загальному рейтингу ЗВО України.
  2. Висококваліфіковані викладачі. А саме, доктори наук, професори, кандидати наук, доценти, старші викладачі, асистенти, які мають достатній стаж практичної, наукової та педагогічної роботи.
  3. Перспектива працевлаштування за фахом. Навчання за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» надасть вам можливість працювати в структурних підрозділах державних, обласних та місцевих органах влади з питань обліку, використання та охорони земель; в проектних і науково-дослідних інститутах із землеустрою; в спеціалізованих, ліцензованих землевпорядних організаціях; в підприємствах і в організаціях, що займаються економічною та правовою діяльністю в галузі земельних відносин; в земельно-оціночних організаціях і підприємствах, пов'язаних з купівлею-продажем земельних ділянок та інших об'єктів нерухомості; містобудівних організаціях.
  4. Практична підготовка та робота із сучасними приладами. Навчання проходить цікаво, за рахунок ознайомлення  студентів із геодезичними приладами, без яких не обійтися в подальшій діяльності. Студенти мають змогу працювати із електронними тахеометрами, GPS, лазерними рулетками та, навіть, з геодезичним квадрокоптером. Не обійдеться навчання й без вивчення базових геодезичних приладів: теодолітів та віх, нівелірів та рейок, рулеток та ін. Студенти не тільки дізнаються нові терміни, а й набудуть практичних навичок роботи з геодезичними приладами. Навчання цікаво проходить влітку, адже на них чекає практика, під час якої студенти мають змогу самостійно попрацювати в бригадах та закріпити набуті знання.
  5. Опанування сучасних комп’ютерних інженерних програм. Наші студенти за період навчання оволодівають такими сучасними комп’ютерними продуктами: AutoCad, ГЕОПРОЕКТ, Digitals, QGIS. Під час навчання студенти матимуть змогу користуватись комп’ютерами для виконання лабораторних та практичних робіт, а також проходити тести підсумкового контролю онлайн.
  6. Можливість займатися науковими роботами. Студенти завжди матимуть змогу прийняти участь у конференціях, всеукраїнських олімпіадах, конкурсах науково-дослідних робіт, а викладачі завжди допоможуть з написанням наукової роботи.
  7. Цікаве та веселе навчання. Окрім безпосереднього навчання, студенти мають змогу проживати в гуртожитках, приймати участь у спортивних змаганнях, відвідувати секції, приймати участь у студентському самоврядуванні, також представляти кафедру та факультет у культурних заходах університету.