Міжнародне стажування в Університеті економіки у Бидгощі (WSG).

20-24 листопада 2019 року викладачі кафедри геодезії, землевпорядкування та кадастру Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського: старший викладач Василенко М.Г. і доцент Міхно П.Б. у складі групи освітян Кременчука брали участь у Міжнародному стажуванні, що відбулося в Університеті економіки в Бидгощі (WSG).

Захід відбувся у рамках угоди про міжнародне академічне співробітництво. Під час стажування проведено ряд зустрічей із ректором WSG, директором Інституту суспільних наук, директором та координатором Європейського інституту, директором та координатором Інституту будівництва та інженерного проектування, директором Інституту інформатики та мехатроніки, директором Центру східного партнерства, керівництвом відділу практик, директором інституту Педагогіки і соціальних наук.

Під час зустрічей відбулося знайомство із структурою Університету економіки, особливостями організації навчального процесу, методичної, проектної, науково-дослідницької діяльності, забезпечення практик, матеріально-технічною базою Університету та його структурних підрозділів.

Викладачі кафедри отримали позитивний досвід, який буде використано під час навчальної та наукової роботи.

Невизначено

Додати новий коментар