Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі “Геодезія”

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України „Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році” № 1266 від 20.10.2016 р. на базі Львівського національного аграрного університету відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі науки „Геодезія”.
Цього року у ньому традиційно взяли участь студенти кафедри геодезії, землеустрою та кадастру. Честь нашого університету на підсумковій науково-практичній конференції, що проводилась 29-30 березня 2017 р., відстоювали: студентка групи ГЗ-16 1сп Манжелівська Ірина Леонідівна, з науковою роботою „Рекреаційний потенціал лісових земель Кременчуцького району полтавської області” (керівник - к.б.н., доцент Гальченко Н.П.) та студент групи ГКЗ-14-1Татаров Руслан Валерійович (керівники - ст. викладач Василенко М.Г., асистент Міхно П.Б.) з науковою роботою „Землевпорядне коригування агроландшафтів”. 

У складі журі від Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського брала участь доцент Гальченко Н.П.
Галузева конкурсна комісія відзначила роботу студентки Манжелівської І.Л.(керівник - к.б.н., доцент Гальченко Н.П.) дипломом третього ступеня.

Колектив кафедри геодезії, землеустрою та кадастру вітає студентів та їх керівників з високою відзнакою їх робіт і бажає їм подальших успіхів у науковій роботі!

Українська

Додати новий коментар