кременчук

День Науки

У третю суботу 18 травня в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського відзначили День науки. В цьому святі приймала участь і КАФЕДРА ГЕОДЕЗІЇ, ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЯ ТА КАДАСТРУ. Цей захід підкреслив, що наука є основою інтелектуального потенціалу нації та її майбутнього.

Невизначено

Зустріч з д.т.н., проф., КНУБА: Лященко Анатолієм Антоновичем

16 травня 2019 року на кафедрі геодезії, землевпорядкування та кадастру КрНУ відбулася зустріч з доктором технічних наук, професором Київського національного університету будівництва та архітектури Лященко Анатолієм Антоновичем – Лауреатом Державної премії України, членом-кореспондентом Академії будівництва України, визначним вченим та розробником програмних комплексів комп’ютерної графіки та геоінформаційних систем, який працює на кафедрі геоінформатики та фотограмметрії КНУБА

Невизначено

ЗАПРАЦЮВАЛА СИСТЕМА ОНЛАЙН ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ГЕОГРАФІЇ КрНУ ім. Остроградського

Для участі в олімпіаді переходь за посиланням:

Невизначено

Всеукраїнська олімпіада з Географії КрНУ

Всеукраїнська олімпіада з Географії КрНУ

Невизначено

Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Ресурсозберігаючі технології в проектуванні, землевпорядкуванні та будівництві»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Ресурсозберігаючі технології в проектуванні, землевпорядкуванні та будівництві», яка відбудеться 26-27 березня 2019 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського кафедра геодезії, землевпорядкування та кадастру.

Участь у конференції безкоштовна.

Учасникам конференції видаються сертифікати і електронний екземпляр матеріалів конференції.

Українська

Вітаємо магістрів 2019 року з успішним захистом

Щасливі обличчя магістрів з геодезії та землевпорядкування! Доброї вам долі! 

Українська

Вітаємо кафедру з успішним проходженням акридитації магістрів зі спеціальності 193 "Геодезія та землеустрій"

Згідно наказу МОН України № 2810-л від «07» грудня 2018 р. з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Землеустрій та кадастр» зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти у Кременчуцькому національному університеті працювала експертна комісія

Невизначено