Новини кафедриНагороди до Дня працівника цивільного захисту

Голова ГО "АСОЦІАЦІЯ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ" Сергій Анатолійович Фірсов нагородив завідуючого кафедрою Сергія Володимировича Сукача та доцента кафедри Ольгу Олександрівну Ченчеву грамотами за значний особистий внесок в організацію та забезпечення цивільної безпеки населення і територій Полтавської області.Студенти кафедри ЦБГЗ прийняли участь у зеленій толоці

Під час проведення заходу школярі та студенти нашого міста спільно з волонтерами Молодіжного Парламенту Кременчука і небайдужими кременчужанами привели до ладу територію парку Ювілейний. Після заходу на усіх учасників чекали смачна каша та чай.Вітаємо з Днем Рятівника!

Широ вітаємо наших студентів і викладачів з Днем рятівника! День рятівника – свято мужніх, сильних та відважних людей, безстрашних героїв, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився в біді.
Дякуємо за Ваш вибір професії!) 

Бажаємо творчих успіхів, сил, натхнення і професійних звершень!
Лідерам рейтингу викладачів КрНУ вручили нагороди

30 серпня на загальних зборах трудового колективу КрНУ науково-педагогічним працівникам, які посіли найвищі місця у щорічному рейтингу викладачів, вручили подарункові сертифікати.На кафедрі ГЗК відбудеться науково-практичний семінар «Можливості НЦУВКЗ з впровадження космічних та інформаційних технологій в інтересах розвитку регіону»

17 червня 2021 року о 10.00 (ауд.7204) на кафедрі геодезії, землевпорядкування та кадастру КрНУ ім. М. Остроградського спільно з Національним центром управління та випробувань космічних засобів (Державне космічне агентство України) відбудеться науково-практичний семінар «Можливості НЦУВКЗ з впровадження космічних та інформаційних технологій в інтересах розвитку регіону»

Сторінки