Новини кафедриІнформація про відкриту зустріч

​15 квітня 2021 року о 12:40 у межах проведення акредитаційної експертизи ОП "Геодезія та землеустрій" підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти відбудеться відкрита зустріч з експертами Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Запрошуємо всіх охочих учасників освітнього процесу для зустрічі з експертною групою приєднатися до Zoom-конференції.


Просимо вибачення за незручності і тимчасову відсутність доступу до сайту

На сервері сайта кафедри в період з 26.03.2021 - 30.03.2021 виконувалися непередбачені технічні роботи. Просимо вибачення за доставлені незручності.


Вітаємо студентку гр. ГЗ-20-1зм Поліщук В.М., яка отримала 3 місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»

Вітаємо студентку гр. ГЗ-20-1зм Поліщук В.М., яка отримала 3 місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», що проходив 24-25 березня 2021 року у Львівському національному аграрному університеті. Науковий керівник доцент Гальченко Н.П. Секційні засідання підсумкової конференції конкурсу відбулися в онлайн-режимі. 


Науковий шлях від магістерської роботи до наукової монографії

Результати магістерської роботи випускника 2019 року нашої кафедри ГЗК Муравіцького Дмитра під керівництвом доцента Гальченко Надіїї Павлівни лягли в основу колективної монографії «Екологічна мережа Кременчука». На цю тему відбувся цікавий круглий стіл випускників і студентів 2 курсу.


До святкування Дня землевпорядника, який відзначається у другу суботу березня!

Свято землевпорядника традиційно відзначили наші студенти і колектив кафедри. Креативно проявила себе група ГЗ-17-1 4-го курсу в постановці привітання, а викладачі вручили кожному учаснику дійства грамоти і «тематичний» торт. Студентам притаманна не тільки жага до знань, а й вміння цікаво заповнювати свій простір вільного часу!!!!


Круглий стіл до Дня землевпорядника «Інтеграція містобудівної та землевпорядної діяльності: проблеми і завдання»

10 березня 2021 року відбувся захід - Круглий стіл до Дня землевпорядника «Інтеграція містобудівної та землевпорядної діяльності: проблеми і завдання», в якому взяли участь викладачі кафедри ГЗК КрНУ імені Михайла Остроградського.


Захист магістерських робіт в групах ГЗ-19-1м та ГЗ-19-1зм за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій»

З 21 по 28 грудня 2020 року в КрНУ проходив захист магістерських робіт в групах ГЗ-19-1м та ГЗ-19-1зм за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій». Державна комісія під головуванням д. т. н., декана факультету природничих наук  Бахарєва В. С. відзначила високий рівень підготовки представлених робіт. Викладачі кафедри ГЗК вітають магістрів з успішним захистом та бажають реалізації всіх подальших планів, перемог, професійного зростання та особистого щастя.

Сторінки