10 березня 2021 року відбувся захід - Круглий стіл до Дня землевпорядника «Інтеграція містобудівної та землевпорядної діяльності: проблеми і завдання», в якому взяли участь викладачі кафедри ГЗК КрНУ імені Михайла Остроградського. Дякуємо організаторам Круглого столу – кафедрі землеустрою і кадастру КНУБА, а також усім спікерам заходу за змістовні доповіді та відповіді на запитання учасників, які стосуються сучасних проблем землеустрою та кадастру, просторового планування територіальних громад. Вітаємо із професійним святом усіх причетних до земельних відносин! Бажаємо успіхів та процвітання.