На кафедрі ГЗК відбудеться науково-практичний семінар «Можливості НЦУВКЗ з впровадження космічних та інформаційних технологій в інтересах розвитку регіону»

ОБЯВА

17 червня 2021 року о 10.00 (ауд.7204)

на кафедрі геодезії, землевпорядкування та кадастру КрНУ ім. М. Остроградського спільно з Національним центром управління та випробувань космічних засобів (Державне космічне агентство України)

відбудеться науково-практичний семінар

Програма семінару:

1. Основні напрямки діяльності НЦУВКЗ.
  2. Перспективи використання результатів інформаційно-аналітичної діяльності НЦУВКЗ для вирішення завдань економіки та екології регіону.
  3. Використання результатів дистанційного зондування Землі в інтересах агропромислового комплексу регіону.
  4. Впровадження передового досвіду моніторингу пожеж в регіонах Україні.
  5. Можливості НЦУВКЗ щодо застосування технологій високоточної навігації в інтересах розвитку регіону.

Після проведення семінару практична демонстрація отримання високоточних координат (даних) від RTK– мережі НЦУВКЗ.